گزارشي از تازه هاي توانبخشي انرژي درمانيرضاعليزاده به عنوان كسي كه در اين رشته سالهابه كار و تحقيق مشغول است توضيحاتي را در اين زمينه داده است :

” انرژي يا نيروي حيات جريان پويا و ديناميكي در بدن است و هدف آن تغذيه روحي و سلامتي است و كلآ زندگي را در ما باعث مي شود . در اين سيستم ، بيماري به معني بهم خوردن نظم چرخه نيروي حيات به وسيله هر عامل بيروني و دروني تعريف مي شود . و يك انرژي درمانگر ابتدا به شناسايي چرخه نيرو مي پردازد و در نهايت ميزان انرژي كه از زمين و ... مي گيرد بالا برده و تقويت مي كند . اين سيستم در هر سه جهت پيشگيري ، تشخيص و درمان عمل مي كند . به طور كلي انرژي درماني در امراض استخواني ، مفاصل ، ديسكها ، انواع سردردها ، بيماري هاي قلبي ـ عروقي ، گوارشي و تنفسي ( آسم و تنگي نفس ) نتايج عالي را برداشته است . از مزاياي اين سيستم كم هزينه بودن و درمان بدون عوارض و همچنين دستيابي آسان به آن است . در حال حاضر در مورد اين سيستم در اروپا تحقيقات وسيعي انجام مي شود ولي در ايران به صورت روشن بينانه به اين قضيه نگاه نمي شود .

در آخر خواهش من از دوستان اين است كه نه حرف من و امثال من را بپذيرند و نه كوركورانه نظر دهند و اگر دليل محكم براي رد اين سيستم وجود ندارد از آن حمايت و پشتيباني كنند . “

جسم ماشيني است كه قرار است مسافر روح را به مقصد معيني برساند ، راننده اين ماشين علم و دانايي است
  
نویسنده : m f ; ساعت ٧:۱۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۳ فروردین ،۱۳۸٢